fbpx

Moje tematy

Ponad 10 lat doświadczenia nauczyło mnie, że mniej znaczy więcej. Dzisiaj skupiam się na treściach z obszarów: ARCHITEKTURY, ZDROWIA, SPORTU EDUKACJI oraz LITERATURY. Dzięki specjalizacji i dodatkowym szkoleniom tworzę artykuły eksperckie i edukacyjne. Sprawdź przykłady mojej pracy i doświadczenie.

Mój Temat

Architektura

Moja przygoda z tą branżą rozpoczęła się od współpracy z firmą Komserwis – uznanym producentem małej architektury. Dzięki licznym szkoleniom, konferencjom, książkom pogłębiam tę tematykę i tworzę artykuły eksperckie na portale związane z architekturą, m.in. “Architektura & Biznes”, “InfoArchitekta.pl” oraz do czasopism branżowych. Prowadzę social media firmy i blog. 

Obecnie tworzę też artykuły lifestylowe dotyczące nowych trendów w architekturze wnętrz dla jednego z Klientów.

Mój Temat

Sport

W latach 2013 – 2018 zarządzałam zespołem prowadzącym fanpage Polskiego Związku Piłki Nożnej, który w tym czasie zyskał zaangażowaną milionową społeczność. Jestem autorką tytułu filmu dokumentalnego o złotej reprezentacji U-17 kobiet (Tytuł: “Piłka jest piękna”). 

Obecnie wspieram piłkarzy w zakresie tworzenia grafik i animacji do social mediów, oraz prowadzenia kanałów komunikacji na Facebooku, Instagramie i Twitterze. 

Mój Temat

Edukacja

Współpracuję z Branżową Szkołą I Stopnia “Praktyk” od ponad 10 lat. Jestem odpowiedzialna za
wizerunek szkoły wśród lokalnej społeczności.

Tworzę materiały rekrutacyjne i promocyjne, opiekuję się stroną na Facebooku, jestem autorką głównego hasła szkoły: “Dobry zawód, lepsza praca”.

Mój Temat

Dieta i Zdrowie

Tematyka diety i zdrowia jest mi bliska z kilku powodów. Po pierwsze jestem w trakcie realizacji kursu “Dietetyka i zaburzenia odżywiania” podczas którego nabywam ekspercką wiedzę na temat  zdrowego żywienia i komponowania zbilansowanych jadłospisów. Po drugie informacje te wykorzystuję m.in.. pracując jako wolontariusz w Fundacji “Tu i Teraz. Oswajamy Alzheimera”

Prowadzę również kanały w social media dla eksperta z branży ortopedii.

Mój Temat

KSIĄŻKI / LITERATURA

„Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła”. Cieszę się, że ta zabawa może być też moją pracą, dzięki współpracy z wydawnictwami.

W ramach tej kooperacji przygotowuję:

  • artykuły blogowe,
  • artykuły sponsorowane.